Eko-pranie kulami Ecozone


Skusiłam się ostatnio na zakup ekologicznego środka do prania. Dziś otrzymałam paczkę i jestem niezmiernie ciekawa, jak będzie ze skutecznością. Myśl proekologiczna była tutaj prowodyrem do zakupu, ale na samą myśl, że już nie będę dźwigać worów z proszkami, płynami zmiękczającymi, które osadzają się na bębnie, tak mnie cieszy:)) Ekozone to połączenie ekologi z ekonomią:) Jutro pierwsze pranie. Po kilku dam znać, czy warto zainwestować w ten produkt. A wymagania mam niemałe, wszyscy w domu mają wrażliwą, alergiczną skórę, dwójka dzieci i mąż wojskowy. Kosz na pranie ciągle pełen:)

Opis ze strony sklepu Ecogadget:

Ecoballs (eko kule) to rewolucja w stosowaniu ekologicznych środków chemicznych. Tak samo skuteczne jak proszek do prania, ale bezpieczne dla dzieci i alergików, ekologiczne i tanie!
Produkt pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce w łazience [o wiele mniejszy rozmiar i waga od opakowań tradcycyjnego proszku], ale również wodę i koszty. Jeden cykl prania za pomocą Ecoballs kosztuje ok. 30 groszy!
Nasze eko kule są hipoalergiczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej. To zielona alternatywa dla konwencjonalnych środków piorących.
Naukowo opracowany wypełniacz wnika silnie w włókna, usuwa brud bez blaknięcia kolorów i nie niszczy delikatnych tkanin. Wystarczy umieścić 2 eko kule w bębnie pralki i włączyć urządzenie.
Ubrania miękną nawet w twardej wodzie, więc korzystanie z odżywek i płynów nie jest konieczne. Wypełniacz eko kul nie zawiera mydła, a zatem można wyłaczyć z programu cykl płukania dla zaoszczędzenia energii.
JAK TO DZIAŁA?
Kule jonizując wodę wytrącają z tkanin wszystkie brudne elementy, a zawarte w (orzechach) granulkach składniki mają potwierdzone działanie przeciwbakteryjne i antygrzybiczne. Dzięki temu eko kule nie tylko piorą, ale również odkażają.
Do pralki wrzucamy dwie kule, gdy pranie jest bardziej zabrudzone i zapełniamy odzieżą cały bęben pralki. Gdy pranie jest mniej zabrudzone, albo wykorzystujemy pojemność bębna do połowy - możemy skorzystać z jednej tylko kuli. Praktyka natomiast dowodzi, że warto zawsze stosować obie kule, gdyż dzięki temu wkład zużywa się równomiernie.
Skuteczność prania białej odzieży wzmiacnia wybielacz Pure Oxygen [do nabycia w Ecogadget.pl].
Po zużyciu wkładu można dokupić Ecoballs Refills [do nabycia w Ecogadget.pl] i kontynuować korzystanie z obu eko kul .
Zestaw "Ecozone Ecoballs 150" zawiera:
  • 2 eko kule
  • uzupełnienie wkładu na 150 cykli prania
  • odplamiacz Ecostain 45ml
Nie zawiera toksycznych składników chemicznych
Nie zawiera niszczących sztucznych detergentów
Produkt bez żadnych składników zwierzęcych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze:) Każdy czytam i biorę sobie do serca:)