AnneMarie Börlind - Dwufazowy koncentrat rewitalizujacy

Dzięki poleceniu tego olejku przez znajomą Wizażankę, zakupiłam ten specyfik na natural-beauty za 55 zł. Cena bardzo przyjemna, tak samo jak sam kosmetyk. Ma on bardzo orzeźwiający zapach. Po nałożeniu na twarz otula nas woń świeżych kwiatów pomarańczy.
Kosmetykma formę dwufazowego preparatu, który należy mocno wstrząsnąć przed użyciem. Rozwarstwia się szybko, więc nakładanie powinno szybciutko przebiegać. Odpowiednią porcję kosmetyku wylewam w zagłębienie dłoni i delikatnie aplikuję, przy okazji masując skórę. Konsystencja i zapach czynią wieczorną pielęgnację niesamowicie przyjemnym rytuałem.Głównym składnikiem olejku jest naturalna witamina C, która pozyskiwana jest z kwiatów czerwonych pomarańczy. Oprócz wyciągu z kwiatów pomarańczy emulsja zawiera olejek z karotki. Dostarcza energii i nawilża. 


Goraco polecam ten produkt. Mnie naprawdę miło zaskoczył. Po umyciu twarzy Logoną, aplikacja tego oleju kończy idealnie wieczorną pielęgnację. Skóra ma delikatny, satynowy blask, jest mięciutka i milutka, a zapach jest normalnie obłędny. Naprawdę warto spróbować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze:) Każdy czytam i biorę sobie do serca:)